屋苑成交 - Savannah
- 買賣
- 租務
12/05/26
3C座 22樓 B室
2房1廳 | 露台
$850萬
+29%
$850萬
實469呎
2房
持貨年期 9.9 年
9.9年
@$18,124
$662萬
/
+29%
註冊處成交
12/05/26
12/05/26
2座 8樓 B室
2房1廳 | 露台
$860萬
+40%
$860萬
實487呎
2房
持貨年期 9.9 年
9.9年
@$17,676
$613萬
/
+40%
註冊處成交
12/05/26
27/04/26
3B座 13樓 B室
2房1廳 | 露台
$880萬
+2%
$880萬
實478呎
2房
持貨年期 4.1 年
4.1年
@$18,410
$860萬
/
+2%
註冊處成交
27/04/26
23/04/26
3A座 19樓 C室
2房1廳 | 露台
$745萬
+42%
$745萬
實439呎
2房
持貨年期 9.9 年
9.9年
@$16,970
$525萬
/
+42%
註冊處成交
23/04/26
16/04/26
3B座 12樓 D室
2房1廳 | 露台
$776萬
+29%
$776萬
實487呎
2房
持貨年期 9.9 年
9.9年
@$15,934
$600萬
/
+29%
註冊處成交
16/04/26