Yuccie Square

Block 3
16/F
Flat H
Land Reg.
location
38 Yuen Long On Ning Road, Yuen Long
Reg. Date: 16/04/2026
Land Reg.

Yuccie Square

Block 3
16/F
Flat H
Land Reg.
location
38 Yuen Long On Ning Road, Yuen Long
Reg. Date: 16/04/2026
Land Reg.
Price$6.5M
Reg. Date: 16/04/2026
SFA:
429ft²
$15,152/ft²
2Room(s)
East
9.4 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor Carlford Investments Limited Holding Companies Of The Vendor : Classic One Investments Limited, Mesa Investment Limited, Paola Holdings Limited, Novel Trend Holdings Limited, Mighty State Limited, Cheung Kong Property Holdings Limited