Yuccie Square

Block 1
9/F
Flat K
Land Reg.
location
38 Yuen Long On Ning Road, Yuen Long
Reg. Date: 17/03/2026
Land Reg.

Yuccie Square

Block 1
9/F
Flat K
Land Reg.
location
38 Yuen Long On Ning Road, Yuen Long
Reg. Date: 17/03/2026
Land Reg.
Price$7.92M
Reg. Date: 17/03/2026
SFA:
646ft²
$12,260/ft²
3Room(s)
North
9.4 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor Carlford Investments Limited Holding Companies Of The Vendor : Classic One Investments Limited, Mesa Investment Limited, Paola Holdings Limited, Novel Trend Holdings Limited, Mighty State Limited, Cheung Kong Property Holdings Limited
Feature