Park Vista (Park Yoho)
Park Yoho Milano (Phase 2C)
Tower 36B
3/F
Flat E
Reg. of Trans.
Firsthand
location
18 Castle Peak Road Tam Mei, Yuen Long
Contract Date: 10/08/2018
Reg. of Trans.
Firsthand
Park Vista (Park Yoho)
Park Yoho Milano (Phase 2C)
Tower 36B
3/F
Flat E
Reg. of Trans.
Firsthand
location
18 Castle Peak Road Tam Mei, Yuen Long
Contract Date: 10/08/2018
Reg. of Trans.
Firsthand
Price$7.58M
Contract Date: 10/08/2018
SFA:
504ft²
$15,032/ft²
Estate
Park Vista (Park Yoho)Park Yoho Milano (Phase 2C)
2Room(s)
8.8 Year(s)