Nerine Cove

Block 6
21/F
Flat F
Land Reg.
location
23 Hang Fu Street, Tuen Mun
Reg. Date: 09/12/2025
Land Reg.

Nerine Cove

Block 6
21/F
Flat F
Land Reg.
location
23 Hang Fu Street, Tuen Mun
Reg. Date: 09/12/2025
Land Reg.
Price$5.4M
Reg. Date: 09/12/2025
SFA:
540ft²
$10,000/ft²
GFA:
727ft²
$7,428/ft²
2Room(s)
74%
26.1 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor China Overseas Holdings Limited Tai Cheung Properties Limited Ryoden Property Development Company Limited Kiu Kwong Investment Corporation Limited