Nerine Cove

Block 6
22/F
Flat B
Land Reg.
location
23 Hang Fu Street, Tuen Mun
Reg. Date: 27/01/2026
Land Reg.

Nerine Cove

Block 6
22/F
Flat B
Land Reg.
location
23 Hang Fu Street, Tuen Mun
Reg. Date: 27/01/2026
Land Reg.
Price$5.54M
Reg. Date: 27/01/2026
SFA:
524ft²
$10,569/ft²
GFA:
707ft²
$7,833/ft²
2Room(s)
NorthEast
74%
26.1 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor China Overseas Holdings Limited Tai Cheung Properties Limited Ryoden Property Development Company Limited Kiu Kwong Investment Corporation Limited