Tai Po Centre
Phase 3
Block 22
21/F
Flat A
Land Reg.
location
3 Po Wu Lane, Tai Po
Reg. Date: 07/05/2026
Land Reg.
Tai Po Centre
Phase 3
Block 22
21/F
Flat A
Land Reg.
location
3 Po Wu Lane, Tai Po
Reg. Date: 07/05/2026
Land Reg.
Price$4M
Reg. Date: 07/05/2026
SFA:
325ft²
$12,308/ft²
GFA:
454ft²
$8,811/ft²
Estate
Tai Po CentrePhase 3
2Room(s)
72%
40.5 Year(s)
Vendor /
Holding company of the Vendor
Vendor
Sun Hung Kai Properties Limited