Tai Po Centre

Phase 6
Block 11
7/F
Flat G
Land Reg.
location
3 On Pong Road, Tai Po
Reg. Date: 27/08/2025
Land Reg.

Tai Po Centre

Phase 6
Block 11
7/F
Flat G
Land Reg.
location
3 On Pong Road, Tai Po
Reg. Date: 27/08/2025
Land Reg.
Price$4.06M
Reg. Date: 27/08/2025
SFA:
379ft²
$10,712/ft²
GFA:
484ft²
$8,388/ft²
Estate
2Room(s)
78%
38.9 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor Sun Hung Kai Properties Limited