Noble Hill

Tower 3
19/F
Flat A
Land Reg.
location
38 Ma Sik Road, Sheung Shui / Fanling
Reg. Date: 22/12/2025
Land Reg.

Noble Hill

Tower 3
19/F
Flat A
Land Reg.
location
38 Ma Sik Road, Sheung Shui / Fanling
Reg. Date: 22/12/2025
Land Reg.
Price$7M
Reg. Date: 22/12/2025
SFA:
620ft²
$11,290/ft²
GFA:
803ft²
$8,717/ft²
3Room(s)
77%
20.3 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor King Skill Limited Sun Hung Kai Properties Limited
Feature