Noble Hill
Tower 2
Middle Floor
Flat F
Transaction
location
38 Ma Sik Road, Sheung Shui / Fanling
Contract Date: 29/04/2026
Transaction
Noble Hill
Tower 2
Middle Floor
Flat F
Transaction
location
38 Ma Sik Road, Sheung Shui / Fanling
Contract Date: 29/04/2026
Transaction
Price$6.11M
Contract Date: 29/04/2026
SFA:
490ft²
$12,469/ft²
GFA:
633ft²
$9,652/ft²
Estate
2Room(s)
South
77%
20.3 Year(s)
Vendor /
Holding company of the Vendor
Vendor
King Skill Limited
Sun Hung Kai Properties Limited
Feature