The Long Beach

Block 5
22/F
Flat A
Land Reg.
location
8 Hoi Fai Road, Olympic
Reg. Date: 19/04/2026
Land Reg.

The Long Beach

Block 5
22/F
Flat A
Land Reg.
location
8 Hoi Fai Road, Olympic
Reg. Date: 19/04/2026
Land Reg.
Price$17.65M
Reg. Date: 19/04/2026
SFA:
842ft²
$20,962/ft²
GFA:
1,120ft²
$15,759/ft²
3Room(s)
75%
21.7 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor Ap Joy Limited Holding Company Of The Vendor: Hang Lung Group Limited Hang Lung Properties Limited Newhart Investments Limited Kimberword Limited
Feature