Manhattan Hill
Block 3
50/F
Flat B
Land Reg.
location
1 Po Lun Street, Mei Foo
Reg. Date: 30/03/2026
Land Reg.
Manhattan Hill
Block 3
50/F
Flat B
Land Reg.
location
1 Po Lun Street, Mei Foo
Reg. Date: 30/03/2026
Land Reg.
Price$25M
Reg. Date: 30/03/2026
SFA:
1,135ft²
$22,026/ft²
GFA:
1,449ft²
$17,253/ft²
Estate
3Room(s)
78%
19.4 Year(s)
Vendor /
Holding company of the Vendor
Vendor
Lai Chi Kok Properties Investment Limited
Feature