Grand Victoria
Phase 2
Tower 3B
High Floor
Flat E
Transaction
location
6-8 Lai Wan Road, Lai Chi Kok
Contract Date: 14/05/2026
Transaction
Grand Victoria
Phase 2
Tower 3B
High Floor
Flat E
Transaction
location
6-8 Lai Wan Road, Lai Chi Kok
Contract Date: 14/05/2026
Transaction
Rent$21,500
Contract Date: 14/05/2026
SFA:
325ft²
$66/ft²
Estate
Grand VictoriaPhase 2
1Room(s)
West
3.2 Year(s)
Vendor /
Holding company of the Vendor
Vendor:
Sky Asia Properties Limited
Holding Company Of The Vendor:
Asia Bright Development Limited
Feature