Monaco

Phase 1
Tower 2A
High Floor
Flat D
Transaction
location
12 Muk Tai Street, Kai Tak
Contract Date: 27/04/2026
Transaction

Monaco

Phase 1
Tower 2A
High Floor
Flat D
Transaction
location
12 Muk Tai Street, Kai Tak
Contract Date: 27/04/2026
Transaction
Rent$25,500
Contract Date: 27/04/2026
SFA:
482ft²
$53/ft²
Estate
MonacoPhase 1
2Room(s)
NorthEast
4.1 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor: Top Genius Holdings Limited Holding Companies Of The Vendor: Myers Investments Limited Wheelock Properties Limited Seareef Holdings Limited Fabulous New Limited Onwards Asia Limited
Feature