Monaco

Phase 1
Tower 2B
8/F
Flat G
Land Reg.
location
12 Muk Tai Street, Kai Tak
Reg. Date: 11/05/2026
Land Reg.

Monaco

Phase 1
Tower 2B
8/F
Flat G
Land Reg.
location
12 Muk Tai Street, Kai Tak
Reg. Date: 11/05/2026
Land Reg.
Price$10.3M
Reg. Date: 11/05/2026
SFA:
441ft²
$23,356/ft²
Estate
MonacoPhase 1
2Room(s)
4.1 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor: Top Genius Holdings Limited Holding Companies Of The Vendor: Myers Investments Limited Wheelock Properties Limited Seareef Holdings Limited Fabulous New Limited Onwards Asia Limited
Feature