Seven Victory Avenue
High Floor
Flat C
location
7 Victory Avenue, Ho Man Tin
Contract Date: 21/09/2025
Seven Victory Avenue
High Floor
Flat C
location
7 Victory Avenue, Ho Man Tin
Contract Date: 21/09/2025
Rent$16,000
Contract Date: 21/09/2025
SFA:
264ft²
$61/ft²
Estate
1Room(s)
NorthEast
7.5 Year(s)
Vendor /
Holding company of the Vendor
Vendor
Supergoal Investment Limited (Also As The Owner)
Holding Companies:
Henderson Development Limited
Henderson Land Development Company Limited
Mightymark Investment Limited
Good Time Limited
Risebo Investment Limited
Feature