Fortune Well Height

5/F
Flat A
Land Reg.
location
152 Boundary Street, Ho Man Tin
Reg. Date: 22/09/2025
Land Reg.

Fortune Well Height

5/F
Flat A
Land Reg.
location
152 Boundary Street, Ho Man Tin
Reg. Date: 22/09/2025
Land Reg.
Price$10.78M
Reg. Date: 22/09/2025
SFA:
915ft²
$11,781/ft²
GFA:
1,292ft²
$8,344/ft²
71%
31.9 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor: Fortune Well Properties Limited
Feature