Branches
2316-3088
Home
Transaction
AVA 228
AVA 228
High Floor
Flat C
location
228 Tai Nan Street, Cheung Sha Wan / Sham Shui Po
Contract Date: 15/08/2025
Home
Transaction
AVA 228
AVA 228
High Floor
Flat C
location
228 Tai Nan Street, Cheung Sha Wan / Sham Shui Po
Contract Date: 15/08/2025
Rent
$11,000
Contract Date: 15/08/2025
SFA:
155ft²
$71/ft²
Estate
AVA 228
4.6 Year(s)
Feature
Balcony