The Consonance
Flat E
Transaction
location
23 Jupiter Street, Tin Hau
Contract Date: 23/04/2026
Transaction
The Consonance
Flat E
Transaction
location
23 Jupiter Street, Tin Hau
Contract Date: 23/04/2026
Transaction
Rent$20,000
Contract Date: 23/04/2026
SFA:
265ft²
$75/ft²
Estate
1Room(s)
5.9 Year(s)
Vendor /
Holding company of the Vendor
Vendor:
Longmax Development Limited (Also As The Owner And Whose Holding Company Is Jetwin International Limited)
Feature