Vibe Centro

Tower 2B
Middle Floor
Flat D
Sale
location
9 Muk Ning Street, Kai Tak
Poly Property
Poly Property
Poly Property
Poly Property
Contract Date:

Vibe Centro

Tower 2B
Middle Floor
Flat D
Sale
location
9 Muk Ning Street, Kai Tak
Poly Property
Poly Property
Poly Property
Poly Property
Contract Date:

Rent

$17,500-5.7%
$16,500
$54/ft²
1Rm 2Liv.Rm
Layout
1
Bathroom
Property Number: H202015771
Update Date: 14/05/2026

Estate Transaction - Vibe Centro

^Special Transaction